Tuesday, January 4, 2011

The Kids Are All Right

Kujutad ette perekonda, mida peavad üleval kaks gei abielus olevat naist, kellest üks, Anette Bening, on kapitalistlik kõrgharidusega arst ning teine, Julianne Moore, hipilik pereema, kes pole veel leidnud oma teed? Samuti on neil spermatoonori abil kaks teismelist last, kes aga ühel päeval otsivad üles oma isa, millest kõik probleemid saavadki alguse.

Mees paistab esmapilgul olevat lahe isiksus, - roll mille Mark Ruffalo mängib väga hästi välja, - kuid tegelikkuses isekas ja enesekeskne tüüp, kes üht äkki leiab endale lapsed ning tahab kohe ka perekonda. Viga on aga selles, et ta ei oska perekonda luua, vaid tahab selle üle võtta. Noo ja hipilik pereema alles avastab maailma. Võib-öelda, et tegelased põevad seal kõik keskeakriisi ja seda erinevalt.

Mulle film põhimõtteliselt meeldis. Polnud just otseselt selline film, mis paneb mõtlema, aga ma viimasel ajal nõuan ka liiga palju filmidest ja raske on leida 5 punktilist filmi. Igastahes tasub see film aga kindlasti vaatamist.

Skoor: 3,8/5

No comments:

Post a Comment