Sunday, February 20, 2011

Muusikaline 2011 ehk uued plaadid, mida oodata.

Avril Lavigne - Goodbye Lullaby - 2.märts 2011.
Funeral For a Friend - Welcome Home Armageddon - 14.märts 2011.
Rise Against - Endgame - 15.märts 2011.
Yellowcard - When You're Through Thinking, Say Yes - 22.märts 2011.
Foo Fighters - Wasting Light - 12.aprill 2011.
All Time Low - Dirt Work - 19.aprill 2011
Death Cab For Cutie - Codes and Keys - 3.mai 2011.
Simple Plan - 4.stuudio album - mai 2011.
The All-American Rejects - 4.stuudio album 2011.aasta jooksul.
Angels And Airwaves - Love: Part II - 2011.aasta lõpus.
Blink-182 - 6.stuudio album suvi/sügis 2011.
Gym Class Heroes - The Papercut Chronicles II - 2011.aasta jooksul.
One Republic - 3.stuudio album 2011.aasta jooksul.
Red Hot Chilli Peppers - 10.stuudio album 2011.aasta jooksul.
Taking Back Sunday - 5.stuudio album 2011.aasta jooksul.
Young Guns - 2.stuudio album 2011.aasta jooksul.

Ilmselgelt on kõige oodatuim album sellel aastal, juhul kui see peaks mingil moel ikka see aasta lõpuks valmis ka saama, Blink-182 uus album. Tom ütles, et plaadi stiil on dnb, indie-rock ja stadium rock soundiga, mis tõotab tulla väga...teistsugune? On see ikka Blink-182? Elame näeme.

Hea uudis on aga see, et märtsis saab Rise Againsti ja Yellowcardi uued plaadid kätte, mille üle on tohutult hea meel. Esimese protesti hõnguline post-hardcore rock on lihtsalt suurepärane ning Yellowcard seevastu tuli uuesti kokku ja esimene uus singel 'For You and your Denial' oli täielik õnnestumine. Ootamist väärt!

Mille üle on aga veel suurem heameel, on see, et TBS uus plaat originaal kooseisus tuleb! See muusika on lihtsalt teiselt planeedilt. Samad sõnad pean ütlema ka Young Guns uue plaadi ootusele, sest nende debüüt ''All our Kings are Dead'' on viimase aastaga mänginud minu top3 plaatide hulka kindlalt.

Seega ootame eelkõige Blink-182, Taking Back Sunday ja Young Guns uusi plaate. Seniks aga mängib eesotsas Yellowcard ja Rise Against koos teiste uute plaatidega igati väärt muusikat.